Zmień projekt

FASTLAN

strony internetowesklepy internetoweidentyfikacja wizualna

Projekt strony internetowej Uzywki.expert - Fastlan.pl

Używki

Sprzęt poleasingowy i serwis

Internetowa strona informacyjna

Wsparcie Twojego biznesu na najwyższym poziomie. Strona internetowa, poradnik oraz oferta w jednym. Interaktywne bloki ładujące się podczas przewijania witryny. Strona dynamiczna i nowoczesna z innowacyjnym layoutem i zawsze dostępnym menu.

czytaj więcej

Innowacyjna forma strony internetowej

Firma zajmująca się sprzętem komputerowym, doradztwem w zakresie informatyki, testowaniem zleciła u nas już kolejny projekt wykonania nowoczesnej i przyjaznej użytkownikowi witryny internetowej. Stworzyliśmy stronę wykorzystującą całą szerokość ekranu. Innowacyjnością jest rozmieszczenie treści na specjalnie określonych, podzielonych blokach witryny, który każde ma znaczenie, przez co uzyskaliśmy symetryczną formę.

projekt strony internetowej używki.expert

Strona z charakterem

Istotną kwestią jest podążanie treści wraz z użytkownikiem witryny. Ładowanie się konkrentych bloków i zawsze dostępne formularze kontaktowe. Formularze zgłoszenia reklamacji i zapytania do eksperta.

Pełna responsywność strony

Dopasowanie do urządzeń mobilnych to powszechny standard. Strona używki.expert płynnie i łatwo dopasuje się do każdego urządzenia.

projekt strony internetowej używki.expert

projekt strony internetowej używki.expert

Intuicyjne menu na urządzeniach mobilnych

Menu witryny zawsze pod ręką, wystarczy jedno kliknięcie a menu dynamicznie i płynnie wysunie się i odsłoni zakładki witryny