Fastlan - tworzenie stron www, sklepów, szablonów, projektowanie

Formularz zapytania

Drogi odbiorco naszego portfolio. Korzystając z formularza zapytania drogą internetową uzyskujesz już na starcie 15% rabatu. Dlatego warto właśnie nam zlecić realizację Twojego projektu.


Tworzenie sklepu internetowego Matkam Meble
Tworzenie sklepu internetowego Matkam Meble

Designerskie meble z designerskim logo i sklepem. W pełni responsywny sklep internetowy z mnóstwem ciekawych opcji, tj. wyszukiwarka z filtrowaniem po opcjach produktu, darmowa dostawa dla kategorii, galeria zdjęć produktu na liście produktów, integracją z porównywarkami cen (Ceneo, Skąpiec) i Allegro.

Tworzenie sklepu Matkam Meble

projekt sklepu internetowego matkam meble

Zadanie główne, stworzenie nowoczesnej szaty graficznej, która pasowałaby do charakteru sklepu i oferowanego asortymentu.

Projekt graficzny sklapu internetowego Matkam Meble

szablon

Szablon wykorzystuje całą szarokość ekranu przez co prezentacja produktów, bloków banera dynamicznego, kategorii jest wyjątkowo wyraźna.

Bardzo dobrze widoczne jest to w szczegółach produktu, gdzie zdjęcia produktów oraz parametry intuicyjnie pomagają użytkownikowi w zarządzaniu witryną. Produkty powiązane oraz zalety na każdej karcie produktu pomagają od razu odnaleźć idealny dla siebie produkt.

Szczegóły produktu sklepu internetowego Matkam Meble

szczegoly produktu

Wersja responsywna sklepu Matkam Meble

Sklep świetnie dopasuje się do urządzeń mobilnych. Nie ma znaczenie czy to Notebook, tablet, urządzenie o rodzielczości 2560x1080, smartphone sklep jest w pełni użytkowy.

Projekt sklepu internetowego Matkam - wersja responsywna

Projektowanie sklepów internetowych

meblowy sklep internetowy

responsywny sklep interneowy Matkam meble

Dla firmy Matkam zrealizowaliśmy projekt pełnej identyfikacji wizualnej. Od logotypu, przez materiały reklamowe, wizytówki, szablon akucji Allegro.

Zobacz identyfikację wizualną