Fastlan - tworzenie stron www, sklepów, szablonów, projektowanie

Formularz zapytania

Korzystając z formularza zapytania drogą internetową uzyskujesz już na starcie 15% rabatu. Dlatego warto właśnie nam zlecić realizację Twojego projektu. Dbamy o Twoje dane, gwarantujemy, że nie będą one wykorzystane w innym celu.


Portal informacyjny centrum handlowego
Portal informacyjny centrum handlowego

Centrum handlowe dzisiaj musi posiadać profesjonalna, ciekawą, łatwą w nawigacji wizytówkę internetową. Projektujemy profesjonalne portale centrów handlowych, generujemy wirtualne plany centrum.

Godziny otwarcia, aktualności, informacje o wydarzeniach, życiu centrum handlowego, nowościach i promocjach w sklepach, interaktywny plan centrum aby łatwiej poruszać się po galerii to jest to co potencjalny klient szuka na stronie internetowej centrum.

Kreujemy nowoczesne portale informacyjne. Stworzyliśmy strony internetowe dla Centrum Handlowego Toruń Plaza, Centrum Handlowego Sarni Stok oraz C.H. Zgorzelec Plaza

Duży baner dynamiczny informujący o wydarzeniach centrum, promocjach. Kontakt do sklepów z możliwością filtrowania sklepu po nazwie, kategorii, interaktywny plan centrum handlowo-rozrywkowego, promocje, galeria zdjęć, galeria wideo. Wszystko rónież w wersji dopasowanej do urządzeń mobilnych.

Projekt portalu informacyjnego C.H. SarniStok w Bielsku Białej

Centrum Handlowe Sarni Stok

Strona centrum handlowego

Centrum Handlowe - tworzenie stron www

Centrum Handlowe Zgorzelec Plaza

Centrum Handlowe Zgorzelec - projekt i wykonanie

Tworzenie stron internetowych

Strona www centrum handlowego

Centrum handlowe - projektowanie stron

Zobacz więcej na stronie projektu Sarni Stok