Fastlan - tworzenie stron www, sklepów, szablonów, projektowanie

Formularz zapytania

Korzystając z formularza zapytania drogą internetową uzyskujesz już na starcie 15% rabatu. Dlatego warto właśnie nam zlecić realizację Twojego projektu. Dbamy o Twoje dane, gwarantujemy, że nie będą one wykorzystane w innym celu.


Nowy Fastlan w wakacje, współpraca na lata.\
Nowy Fastlan w wakacje, współpraca na lata

Okres wakacyjny postanowiliśmy spędzić na rewitalizacji naszego wizerunku w sieci. Nowa kolorystyka, nowa strona internetowa, nowa forma prezentacji projektu, ułatwiona forma interakcji użytkownika ze stroną oraz uproszczona forma kontaktu.

Obserwujemy trendy

Wiemy jak bardzo istotny jest wizerunek. Obserwujemy panujące standardy i trendy na rynku projektowania stron internetowych, szczególnie portfolio, które w naszym przypadku jest formą najbardziej istotną. Przygotowaliśmy istotne zmiany wewnątrz naszej firmy.

Odchodzimy (chociaż nie wiadomo na jak długo, w końcu trendy ulegają zmianie ;-)) od jaskrawej kolorystyki, korzystamy z ciepłych pastelowych kolorów. Właśnie nacisk na mieszanie się kolorów jest w nowej odsłonie bardzo zauważalny. Prezentacja każdego projektu ma swoją indywidualną, spójną z projektem kolorystykę. Każdy projekt zawiera pełną charkterystykę od szablonu, przez jego wizualizację, prezentację na urządzeniach mobilnych, link do gotowej już wdrożonej jego wersji.

Funkcjonalność, interakcja

Zawsze dostępne menu nowej strony internetowej ułatwia obsługę witryny i interakcję wizytówki z użytkownikiem. Uproszczona forma kontaktu na 2 poziomach. W formie czatu, który jest zawsze pod ręką a użytkownik może w czasie rzeczywistym przeprowadzić rozmowę z doradcą oraz w formie formularza wiadomości, za pomocą którego użytkownik może wysłać do nas zapytanie.

fastlan 2018 2019

Pełna responsywność naszej strony pozwala skutecznie preznetować naszą nową wizytówkę na urządzeniach mobilnych oraz obsługiwać jej najważniejsze funkcje. Duże obrazy, optymalny rozmiar czcionki, ciekawa prezentacja ładowania sie poszczególnych podstron z wykorzystaniem CSS3, HTML5 i jQuery.

Blog

Zmodernizowaliśmy nasz blog. Teraz wyłącznie istotny kontent, grafika i prezentacja graficzna w opisach, bez zbędnego "mydlenia oczu" i "choinki". Tylko najważniejsze, najciekawsze informacje.

Odwiedź nasz blog

Prezentacja wideo nowej strony internetowej