Fastlan - tworzenie stron www, sklepów, szablonów, projektowanie

Formularz zapytania

Korzystając z formularza zapytania drogą internetową uzyskujesz już na starcie 15% rabatu. Dlatego warto właśnie nam zlecić realizację Twojego projektu. Dbamy o Twoje dane, gwarantujemy, że nie będą one wykorzystane w innym celu.


Nowa platforma sprzedażowa i projekt szablonu
Nowa platforma sprzedażowa i projekt szablonu

Nowa dla nas platforma sprzedażowa PanShop oraz wyzwanie: realizacja szablonu sklepu. Dla nas to żaden problem, tym bardziej, że uwielbiamy wyzwania.

Projektowanie szablonów sklepów internetowych

Nasze "ogrodnicze" projekty znalazły uznanie wśród firm, które prócz sprzedaży stacjonarnej posiadają również sklep internetowy. Niestety sklep ten w standardowej wersji jest bez wyrazu, jego szata graficzna jest monotematyczna i nieciekawa. Jedna z takich firm zleciła nam zaprojektowanie tematycznej, przyjaznej w odbiorze szaty graficznej sklepu oraz charakterystycznego idendyfikującego się ze sklepem internetowym szablonu aukcji Allegro. Na początek zaproponowaliśmy zmianę logotypu, który identyfikowałby sklep oraz nadał charakteru całej reszcie identyfikacji.

Logo sklepu ogrodnicznego

Logotyp miał na celu prezentację nazwy sklepu "Alleogrodniczy". Doskonała formą stało się wykorzystanie nazwy oraz stworzenie charakterystycznej czcionki, która nawiązywałaby do tematyki sklepu.

Następnie realizowaliśmy założenie wizualne dla szablonu: graficznie identyfikujący się z tematyką asortymentu, sklepu ogrodniczego oraz pozytywnie odbieranego przez odbiorcę.

Projektowanie szablonu sklepu ogrodniczego

Szablon w wersji RWD, dopasowany do urządzeń mobilnych:

Projektowanie szablonów sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych

Responsywny sklep internetowy