Fastlan - tworzenie stron www, sklepów, szablonów, projektowanie

Formularz zapytania

Korzystając z formularza zapytania drogą internetową uzyskujesz już na starcie 15% rabatu. Dlatego warto właśnie nam zlecić realizację Twojego projektu. Dbamy o Twoje dane, gwarantujemy, że nie będą one wykorzystane w innym celu.


Kwiaciarnia internetowa - biznes z pasją!
Kwiaciarnia internetowa - biznes z pasją!

Już 10 lat minęło, kiedy to pierwszy sklep naszego autorstwa pojawił się w sieci. Największą satysfakcję mamy wtedy, kiedy nasz projekt przypadnie do gustu nie tylko odbiorcom i potencjalnym klientom sklepu internetowego ale również firmie, która zleca nam taki projekt.

Oznacza to, że spełnia on swoje zadanie. Tak jest w przypadku kwiaciarni internetowej "Niebieska", której internetowe narzędzie sprzedaży pojawi się już w 3 odsłonie! Kwiaciarnia Niebieska to jedna z najbardziej popularnych kwiaciarni internetowych, solidnej konkurencji dla popularnej Poczty Kwiatowej.

Solidne przygotowanie i wiedza na temat przygotowania systemu sprzedaży internetowej kwiatów pozwala nam rozwijać i dodawać nowości, które satysfakcjonują odbiorcę. Implementacja nowinek technicznych oraz trendów projektowania szablonów z pewnością przyczynią się do lepszej sprzedaży. Flat Design (płaskie grafiki, przestrzeń dająca wrażenie elegancji i estetyki), RWD (dopasowanie do urządzeń mobilnych), dynamiczna wyszukiwarka produktów w czasie rzeczywistym, "lista życzeń" która pozwoli na wybór produktu najbardziej odpowiedniego sprawiają, że zakup bukietu, prezentu, pamiątki drogą internetową nigdy nie było tak proste.

3 odsłony Kwiaciarni Niebieska

Założenie, które od pierwszego projektu jest takie same - każda nowa odsłona musi czymś zaskoczyć odbiorcę.

Tworzenie sklepów internetowych Wrocław, Bydgoszcz

Pierwszy projekt (rok 2010) - charakterystyczny, nowoczesny layout z cechami responsywności (lista produktów dopasowywała się do monitorów urządzań stacjonarnych oraz notebooków), skrócony proces zamówienia do minimum (4 kroki), nowości w tej branży tj. bilecik z tekstem klienta, wybór wielkości bukietu.

Druga wersja sklepu (2013) - implementacja szablonów tematycznych - wyglądu sklepu wg okazji, święta, wiosna, lato z charakterystyczną i tematyczną kolorystyką oraz indywidualnym banerem dynamicznym dla danej okazji. Pełna responsywność sklepu (kwiaciarnia dopasowywała się do urządzeń mobilnych, tabletów i telefonów.

Trzecia odsłona (2016) - filtrowanie produktów po kolorze oraz rodzaju kwiatu, cenie produktu. Wyszukiwarka produktu wraz ze zdjęciem w czasie rzeczywistym. Proces zamówienia indywidualizujący produkt - wielkość bukietu, przeznaczenie, godzina dostarczenia. Możliwość dodania prezentu do zamówienia w koszyku. One page checkout - czyli przyspieszony proces finalizacji zamówienia przez wykorzystanie technlologii AJAX (wszystko odobywa się na jednej stronie z automatycznyą aktualizacją wypełnionych pól). To wszystko oczywiście dla każdego urządzenia mobilnego, stacjonarnego, nawet wyświetlacza w lodówce z internetem :)

Szablon nowej wersji Kwiaciarni Niebieska

Kwiaciarnia Internetowa - projektowanie

Poczta kwiatowa - sklep internetowy

Sklep internetowy - kwiaciarnia online