Podstawą budowania każdej marki jest wizerunek. Narzędziem służącym kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku jest identyfikacja wizualna. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek. Spójny sytem wizualny jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji, a jego podstawę stanowi logo.

Nasze kreatywne biuro projektowe buduje spójny system identyfikacji przedsiębiorstwa począwszy od stworzenia charakterystycznego logotypu przez zachowanie identyfikacji wizualnej na stronie internetowej, sklepie oraz podstawowych nośnikach wizerunku tj. wizytówki, papier listowy, koperty itd.

Projektujemy nowoczesne, tematyczne szaty graficzne dla platform sprzedażowych powodując, że sklep internetowy nabiera nowego, świeżego "blasku". Nasze wdrożenia obejmują zarówno popularne rozwiązania e-commerce, tj. Shoper. osCommerce, PrestaShop ale również nietypowe. Praktycznie nie ma dla nas ograniczeń. Spowodujemy, że Twoja firma nie będzie anonimowa.

Jeżeli chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy, masz pomysł jednak nie posiadasz umiejętności bądź kompletnie nie masz pojęcia jak się za to zabrać, zdaj się na nas. Nasze rozwiazania i kreatywność doskonale się do tego nadają.

Zmień wizerunek swojej firmy na lepszy

Zajmujemy się pełną identyfikacją firm i kreowaniem wizerunku kompleksowo.

Nasze działania obejmują wiele aspektów budowania identyfikacji. Każdy znajdzie coś dla siebie.

projektowanie logo, znak firmowy Logo - bardzo ważny początek

Profesjonalnie wykonane logo jest obowiązkowym elementem funkcjonowania każdej marki. Tworzymy nowoczesne logotypy i na ich podstawie tworzymy poszczególne nośniki wizerunku.

Zobacz realizację

rebranding Rebranding

Jeżeli sytuacja na rynku wymaga zmiany wizerunku Twojej firmy, czujesz oddech konkurencji na plecach, chętnie służymy pomocą. Dołożymy wszelkich starań aby wizerunek który kreujemy szybko i skuteczniej zapadał w pamięć, marka była łatwiej rozpoznawalna.

Zobacz realizację

Szablony, layouty, template Szablony

Zmieniamy wygląd sklepów internetowych. Tworzymy szablony na takie platformy jak Shoper, Presta Shop, osCommerce, RedCart. Mamy doświadczenie w wdrożeniach "skórek" do niemieckich platform sprzedażowych. Praktycznie nie ma dla nas ograniczeń. Jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej wymagających projektów.

Zobacz realizację

Reklama DTP Reklama DTP

W dobie wszechobecnej rekalmy bardzo ważnymi elementami projektowania stały się przygotowanie materiałów do druku oraz przygotowanie dokumentów w postaci cyfrowej. Dajemy gwarancję, że nasze projekty to skuteczny system przekazu informacji. Dewizą naszą jest estetyka i czas wykonania.

Zobacz realizację

Artbi.eu

Firma Artbi zajmująca się biznesowym doradztwem oraz sprzedażą asortymentu dla biznesu zleciła nam zaprojektowanie nowego wizerunku firmy. Projekt logotypu oraz szaty graficznej sklepu na platformie SellyShop. Zaprojektowaliśmy charakterystyczne logo wraz z kolorystyką, która towarzyszy pełnej identyfikacji wizualnej.

Identyfikacja wizualna. Biznesowy sklep internetowy

Informacje o projekcie:

 • Indywidualna szata graficzna na platformie SellyShop
 • Projekt logotypu
 • Szata graficzna sklepu internetowego
 • Szablon Allegro
 • Wizualizacje nowego wizerunku firmy
 • Wygląd stopki e-mail

Projekty identyfikacji wizualnej

Obserwuj nas na portalch społecznościowych. Prezentujemy swoje projekty na Behance, Facebooku, Instagramie, Google Plus. Nasze prace znalazły uznanie wśród wielu internautów.

Layouty, szablony, szaty graficzne

Tworzymy szaty graficzne do gotowych sklepów internetowych, stron, portali. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu szablonów na różne platformy zarówno w kraju jak i za granicą. Nasze projekty cechuje kreatywność, indywidualny wygląd oraz charakter, które w rezultacie zdecydowanie wpływają na potencjalnych klientów. Każdy nasz szablon tworzony jest od podstaw. Końcowy rezultat idealnie odzwierciedla tematykę sklepu, strony internetowej.

Jeżeli Twój sklep, strona, portal znacznie odbiega wizualnie od panujących standardów bądź po prostu chcesz zmienić szatę graficzną, nasze rozwiązania i pomysły idealnie się do tego nadają.

Coś co przyciągnie uwagę

 • Bogate doświadczenie nabyte przy realizacji złożonych, wymagających projektów pozwoliło nam poszerzyć naszą ofertę o layouty. Tworzymy indywidualne szaty graficzne dla gotowych już stron, sklepów, portali, szablony aukcji, mailingów oraz wielu wielu innych.

Rekomendowani graficy

 • Od 2011 roku współpracujemy z Allegro, jesteśmy rekomendowanymi grafikami ich platformy sklepowej iStore. iStore to teraz Shoper zatem wykonujemy również szablon na tę platformę. Stworzyliśmy dla dla tych platform już kilkanaście udanych projektów. Nowe szaty wzbudzają większe zainteresowanie wśród odbiorców, potencjanych klientów. Szaty dopasowane są do urządzeń mobilnych (RWD).

Shoper - reseller

 • Bierzemy udział w partnerskim programie Shopera. Po migracji sklepów iStore na platformę Shoper udoskonaliliśmy swoje umiejętności przy tworzeniu szat graficznych dla sklepów opartych właśnie na Shoperze. Tworzenie indywidualnych szat graficzne dla sklepów Shoper to dla nas żaden problem. Projektujemy nowe skórki również w wersji responsywnej, przez co Twoj sklep będzie wyglądał spójnie na wszystkich urzadzeniach.

Wszestronność

 • Bierzemy udział w partnerskim programie Shopera. Po migracji sklepów iStore na platformę Shoper udoskonaliliśmy swoje umiejętności przy tworzeniu szat graficznych dla sklepów opartych właśnie na Shoperze. Tworzenie indywidualnych szat graficzne dla sklepów Shoper to dla nas żaden problem. Projektujemy nowe skórki również w wersji responsywnej, przez co Twoj sklep będzie wyglądał spójnie na wszystkich urzadzeniach.
 

Pomysł Realizacja

Jeżeli masz pomysł na stronę jednak nie posiadasz wystarczającej wiedzy by go zrealizować, chętnie służymy pomocą.

Stworzymy idealne odzwierciedlenie Twojej wizji strony internetowej która przyniesie podwójną satysfakcję.

Wyślij zapytanie już teraz

Korzystając z formularza zapytania na stronie internetowej w mailu zwrotnym otrzymasz kod promocyjny na zakup własnej wizytówki, który upoważnia do 15% rabatu na realizację. Kod jest jednorazowy, ważny przez 30 dni od czasu wysłania zapytania.

Opinie klientów

 • 100% satysfakcji

  poooowiem tak rewelacja jak dla mnie.

  Szok Studio projekt strony internetowej

   
 • 100% satysfakcji

  Sklep jest wyjątkowy, piękny, przejrzysty, taki jak oczekiwaliśmy.

  Kwiaciarnia niebieska projekt sklepu internetowego

   
 • 100% satysfakcji

  “100% satysfakcji. Super!”

  Elast-Pol logotyp, sklep internetowy, szablon Allegro  
 • 100% satysfakcji

  “WoWWWWWWWWW...BOSKOOOOOOOO... czapki z głów na grafika !!!!!!!!!!”

  Showerwis layout platformy sprzedażowej iStore  
 • 99% satysfakcji

  “Mam najładniejszy sklep z tych wszystkich, które działaja na tej platformie”

  open365 layout platformy sprzedażowej AB  
 • 100% satysfakcji

  “Jestem bardzo zadowolony - projekt wygląda tak jak sobie wymarzyłem”

  swiatelko.net logotyp, layout sklepu internetowego, szablon Allegro