Fastlan - tworzenie stron www, sklepów, szablonów, projektowanie

Formularz zapytania

Korzystając z formularza zapytania drogą internetową uzyskujesz już na starcie 15% rabatu. Dlatego warto właśnie nam zlecić realizację Twojego projektu. Dbamy o Twoje dane, gwarantujemy, że nie będą one wykorzystane w innym celu.


E-commerce tak ważny w Internecie
E-commerce tak ważny w Internecie

E-commerce - handel elektroniczny to w dzisiejszym świecie najbardziej rozwijająca się forma sprzedaży wykorzystująca środki masowego przekazu i urządzenia elektroniczne, tj. telefon komórkowy (smartphone), tablet, internet, telewizję. Najbardziej popularną formą handlu elektronicznego jest handel internetowy.

Historia zapupów on-line sięga 1979 roku (data bardzo mi przyjazna, gdyż w tym czasie właśnie pojawiłem się na świecie), kiedy to Michael Aldrich zapoczątkował i wdrożył pierwsze procesy transakcyjne pomiędzy klientem a biznesem drogą elektroniczą. Od czego czasu przepłynęło sporo wody w Wiśle, polskie góry zmniejszyły się o klika metrów przez rozpędzony wśród nich wiatr a Internet sięgnął ram niewyobrażalnych. Sprzedaż drogą elektroniczną rozwinęła się proporcjonalnie. Dzisiaj każdy sklep może sprzedawać w sieci a nie musi sprzedawać stacjonarnie (co jeszcze 10 lat temu było nie do pomyślenia).

Firmy prześcigają się w różnorożności ofert, dostępności swoich produktów, kreatywności wykorzystanych środków dotarcia do klienta. Jesteśmy po to, aby wspierać takie przedsiębiorstwa, aby echo ich sprzedaży było jak największe a efektywność jak najlepsza. Kreujemy sklepy internetowe, szaty graficzne, wspieramy e-commerce przez tworzenie identyfikacji wizualnej aby firma wyróżniała się pośród konkurencji. Korzystamy na co dzień z e-commerce, znamy e-commerce i chcemy brać czynny udział w rozwijaniu tej formy handlu.

Własny sklep internetowy

Tworzymy sklepy dopasowane pod klienta. Dokonujemy szerokiego wywiadu poznając charakter sprzedaży oraz grupę docelową, czego wynikiem jest sklep internetowy przyjazny dla Klienta posiadający intuicyjne zaplecze zarządzające. Optymalizacja, dopasowanie do urządzeń mobilnych, intuicyjna obsługa to tylko kilka z wielu cech jakie wyróżniają nasze projekty.

Poniżej dwa przykłady zrealizowanych sklepów internetowych:

Matkam - designerskie meble

matkam

Cleanlogis - profesjonalne urządzenia do czyszczenia.

cleanlogis

Zaczynamy od znaku graficznego. Logotyp to pierwszy krok identyfikacji, z nim na co dzień klient ma do czynienia. Jet to nazwa, znak, bądź połączenie tych dwóch form w jednym elemencie. Kolorystyka znaku przewija się przez wszystkie inne elementy identyfikacji, tj. strona internetowa, sklep, szablon Allegro, ulotka, wizytówka.

Przykładowy logotyp dla Matkam - designerskie meble:

logo matkam black

Szablon sklepu - wyrózniasz się, identyfikujesz, przez co wyprzedzasz konkurencję

Tworzymy charakterystyczne, tematyczne szaty graficzne do sklepów różnych platform rynku krajowego jak i zagranicznego. Szablony sklepów Shoper, iStore, PanShop, PrestaShop, Virtuemart, WooCommerce. Praktycznie nie ma dla nas ograniczeń. Tworzymy szablony od podstaw identyfikując sklep.

Przykład realizacji szablonu sklepu internetowego na platformie Shoper:

szablon sklepu na platformie Shoper

Sklep musi iść z postępem czasu i spełniać wymagania

Istotną sprawą jest jego responsywność. Dopasowanie do urządzeń mobilnych pozwala poszerzyć ewentualne grono klientów i ułatwić zakupy.

Sklepy dopasowane do urządzeń mobilnych