Fastlan - tworzenie stron www, sklepów, szablonów, projektowanie

Formularz zapytania

Korzystając z formularza zapytania drogą internetową uzyskujesz już na starcie 15% rabatu. Dlatego warto właśnie nam zlecić realizację Twojego projektu. Dbamy o Twoje dane, gwarantujemy, że nie będą one wykorzystane w innym celu.


Dlaczego nasze projekty?
Dlaczego nasze projekty?

Odpowiedźi jest kilka. Po pierwsze każdy nasz projekt jest tworzony od podstaw, nie wykorzystujemy dostępnych szablonów, nie opieramy się na gotowcach przerabiając je. Tworzymy stronę internetową na podstawie szerokiego wywiadu kreując indywidualną szatę graficzną pod dany projekt przez co mamy pewność, że żadna strona internetowa nie jest identyczna a szata graficzna - layout jest adekwatny do tematyki witryny. Po drugie...

Firm projektujących strony interentowe jest na rynku jest tak dużo, że na pewno jest w czym wybierać. Głównym kryterium wyboru firmy realizującej projekt na pewno jest oferowana cena. Cena projektu przeważnie wpływa na jakość, im cena wyższa tym możemy się spodziewać, że finalny projekt będzie lepszy jakościowo, wizualnie oraz zawierał nowoczesne rozwiązania zgodnie z panującymi standardami.

Dlaczego zatem wybrać nasze projekty?

Odpowiedźi jest kilka. Po pierwsze każdy nasz projekt jest tworzony od podstaw, nie wykorzystujemy dostępnych szablonów, nie opieramy się na gotowcach przerabiając je. Tworzymy stronę internetową na podstawie szerokiego wywiadu kreując indywidualną szatę graficzną pod dany projekt przez co mamy pewność, że żadna strona internetowa nie jest identyczna a szata graficzna - layout jest adekwatny do tematyki witryny. Po drugie każdy nasz projekt posiada system zarządzania treścią przez co mamy wpływ na treść oraz zawartość naszej strony.

W każdym projekcie znajdziecie panujące aktualnie standardy i trendy, nawet prosty projekt zawiera nowinki które robią wrażenie na odbiorcy. Po trzecie, każdy nasz projekt wspieramy technicznie. Jesteśmy firmą outsourcingową i działamy na terenie całego kraju i za granicą zatem każdą stworzoną przez nas stronę instalujemy na serwerze, usługa ta wliczona jest w cenę.

Zobacz nasze projekty stron internetowych