trendy stron 2017

W artykule tym odpowiemy na pytania:

Jak powinna wyglądać strona internetowa, która zarówno swoją funkcjonalnością jak i designem będzie pasować do najnowszych standardów?

Jakie technologie powinna posiadać nasza witryna aby w roku 2017 być nowoczesna i przyjazdna odbiorcy?

Na co zwrócić uwagę przy realizacji nowej strony internetowej?

Add a comment

blog autopokrowce

Z pełną świadomością i odpowiedzialnością napisanych słów możemy stwierdzić, że jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu sklepów internetowych, których tematyka sprzedaży to pokrowce samochodowe. To juz 5 nasza realizacja.

Sktuteczne rozwiązania, indywidualna, tematyczna grafika layoutu, przyjazny design, responsywność aby każdy odbiorca mógł bez  probelmu zamówić produkt. Nie ma nic lepszego od udanej realizacji... nie, jest jeszcze coś - zadowolony klient.

Add a comment

biferno blog

Świat włóczki... sukces marketingowy. Firma Biferno powstała w 2010 roku, kiedy poszukiwała swojej zawodowej ścieżki, trafiła na włóczki, zakochała się w nich i uczyniła swoim zajęciem i największą pasją. Sklep, w którym tę pasję widać w całej rozciągłości... brakowało tylko charkaterystycznej graficznej oprawy, która w wirtualnym świecie wyróżniłaby go i opowiedziała całą tę piękną historię...

Add a comment

strona internetowa zutrans

Rodzinna firma transportowa zleciła nam wykonanie czytelnej wizytówki informacyjnej wraz z formularzem zamówienia kuriera, galerią zdjęć, formularzem wiadomości. Strona dopasowana do urządzeń mobilnych aby każdy mógł skorzystać z jej usług. Dodatkowo system zarządzania treścią, który wspiera zarówno standartowe opisy na witrynie jak i komponent do zarządzania formularzem zamówienia kuriera.

Add a comment

janczarek

Standardy nowoczesnej strony internetowej dzisiaj obejmują czytelny "płaski" design, spójną kolorystykę jaką część identyfikacji wizualnej oraz intuicyjne sterowanie z widocznymi odnośnikami. To wszystko znajdziemy w nowej wizytówce Kancelari Adwokackiej Janczarek z Bydgoszczy.

Add a comment

db

Sklep internetowy z pokrowcami do samochodów szytymi na miarę działający na rynku niemieckim. Niby nic szczególnego a jednak... Niespotykana ilość wprowadzonych modernizacji, ciągłe zmiany i poszukiwania najleszej metody sprzedaży oraz komunikacja z klientem aby zakupy przez internet były jak najbardziej przyjazne i skuteczne.

Add a comment

Szablony sklepów internetowych

Autoryzyowany dealer i przedstawiciel angielskiej firmy Numatic - producenta urządzeń czyszczących zlecił nam projekt modernizacji istniejącej witryny internetowej. Katalog internetowy produktów miał zachować przejrzysty charakter, pełne SEO dla wyszukiwarek (linki, metatagi, opisy, tytuły), nabrać nowoczesnego wyglądu oraz dopasować się do urządzeń mobilnych.

Postawiliśmy na czytelny interfejs, duże, widoczne bloki oraz intuicyjne, rozwijane menu. Zopmtymalizowaliśmy witrynę jeżeli chodzi o szybkość ładowania się strony aż o 30%.

Add a comment

Szablony sklepów internetowych

Nowy projekt, którego zadaniem jest wsparcie wszystkich użytkowników platform sprzedażowych. Skierowany do osób, które chcą zindywidualizować wygląd swojego sklepu, zmienić jego standardową szatę graficzną przez co wyróżnić się w sieci.

Tematyczna szata graficzna wzbudza większe zainteresowanie i zaufanie potencjalnego klienta. Profesjonalny, nowoczesny, przyjazny odbiorcy wygląd sklepu wpływa skutecznie na sprzedaż w konsekwencji osiągamy większy zysk.

Praktycznie nie ma dla nas ograniczeń. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kreowaniu indywidualnych szat graficznych. Jesteśmy rekomendowanym grafikiem Allegro oraz resellerem platformy Shoper. Zapraszamy do odwiedzenia witryny projektu: http://szablonsklepu.pl

 

Add a comment

kwiaciarnia Internetowa, projektowanie kwiaciarni

Już 10 lat minęło, kiedy to pierwszy sklep naszego autorstwa pojawił się w sieci. Największą satysfakcję mamy wtedy, kiedy nasz projekt przypadnie do gustu nie tylko odbiorcom i potencjalnym klientom sklepu internetowego ale również firmie, która zleca nam taki projekt. Oznacza to, że spełnia on swoje zadanie. Tak jest w przypadku kwiaciarni internetowej "Niebieska", której internetowe narzędzie sprzedaży pojawi się już w 3 odsłonie! Kwiaciarnia Niebieska to jedna z najbardziej popularnych kwiaciarni internetowych, solidnej konkurencji dla popularnej Poczty Kwiatowej.

Solidne przygotowanie i wiedza na temat przygotowania systemu sprzedaży internetowej kwiatów pozwala nam rozwijać i dodawać nowości, które satysfakcjonują odbiorcę. Implementacja nowinek technicznych oraz trendów projektowania szablonów z pewnością przyczynią się do lepszej sprzedaży. Flat Design (płaskie grafiki, przestrzeń dająca wrażenie elegancji i estetyki), RWD (dopasowanie do urządzeń mobilnych), dynamiczna wyszukiwarka produktów w czasie rzeczywistym, "lista życzeń" która pozwoli na wybór produktu najbardziej odpowiedniego sprawiają, że zakup bukietu, prezentu, pamiątki drogą internetową nigdy nie było tak proste.

Add a comment

Fastlan - bezpieczna strona internetowa

Dbamy o bezpieczeństwo przesyłanych danych na naszej stronie internetowej. Zainstalowaliśmy certyfikat SSL pod nasza domenę. Dzięki niemu przepływ informacji między użytkownikiem a serwerem odbywa się w sposób tajny – nikt poza uprawnionymi do tego osobami nie ma do nich dostępu. Przesyłanie danych jest bezpieczne i profesjonalnie chronione.

Add a comment

fastlan 2016

Nowe technologie kreowania wizerunku gdzie z założenia każda grafika jest "lżejsza", znak graficzny "płaski" stały się standardem na najbliższe lata. Idąc z postępem czasu i podążając za panującymi trendami zmieniamy wizerunek naszej firmy.

Zupełnie nowe logo, które nawiązuje do nazwy firmy FASTLAN oraz nowa strona internetowa, bardziej wydajna, przyjazna ze szczególnym nastawieniem na prezentację naszych prac to główne zmiany naszej identyfikacji. Teraz wszystkie projekty oznaczone będą tym znakiem a projekty wizualizacji dopiskiem "powered by Fastlan".

Add a comment