matkammeble

Kolejny już projekt dla firmy Matkam zajmującej się sprzedażą nowoczesnych mebli w sieci. Skoro designerskie meble to projekt musiał być również przykuwający uwagę, nowoczesny i funkcyjny.

Add a comment

prezentownik

Zapraszamy do świątecznego poradnika Gwiazdka 2017 przygotowanego specjalnie dla firmy ITHardware.pl. To strona internetowa, w której użytkownicy mogą znaleźć ciekawe oferty prezentów świątecznych.

Add a comment

charityfashionshow

Wzięliśmy udzial w corocznym Charity Fashion Show we Wrocławiu. Szczytny cel, licytacje, pokaz mody MaxMara, MaxMara Weekend, Marella , Patrizia Pepe, przyjemne towarzystwo, atmosfera iście rodzinna.

Add a comment

tanistrona

Mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową fundacji zajmującej się kształceniem i wsparciem dzieci z biednych okolic Peru. Projekt przedstawia założenia fundacji oraz bogatą galerię zdjęć.

Add a comment

tanistrona

Przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną. Witryna internetowa z banerem dynamiczny, blogiem, formularzem kontaktowym, interaktywną mapą lokalizacji, dopasowana do urządzeń mobilnych już za 199zł brutto!

Do kupienia tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=6899396132

Szczegóły oferty na stronie:

Tania strona internetowa

 

Add a comment

cleanlogis

Skuteczny przekaz w skondensowanej treści, wymgająca galeria zdjęć, konkretne informacje, do tego praktyczna, nowoczesna i przyjazna grafika bez niepotrzebnych fajerwerków. Taki właśnie jest katalog produktów autoryzowanego dealera profesjonalnych urządzeń czyszczących - firmy Cleanlogis.

Add a comment

zgorzelec

Wirtualna centrum handlowe musi posiadać profesjonalna, ciekawą, łatwą w nawigacji wizytówkę.

Godziny otwarcia, aktualności, informacje o wydarzeniach, życiu centrum handlowego, nowościach i promocjach w sklepach, interaktywny plan centrum aby łatwiej poruszać się po galerii to jest to co potencjalny klient szuka na stronie internetowej centrum.

Add a comment

dudek

Nic nie motywuje nas tak jak chęć stworzenia czegoś kreatywnego, funkcjonalnego do tego jeszcze uznanego na całym świecie. Taki projekt właśnie tam się przytrafił. Stworzenie nowej wizytówki internetowej firmy o międzynarodowej sławie - Dudek Paragliders z Osielska k. Bydgoszczy, producenta skrzydeł do paralotni.

Add a comment

Hotel 2 gwiazdki na 5

Jak w prosty i skuteczny sposób zaprezentować wszystkie zalty ośrodka wypoczynkowego oraz hotelu, podkreślając jego położenie, kuchnię, okoliczności przyrody? Wystarczy przekazać zwięzłe treści wykorzystując do tego dobrej jakości grafikę, wykorzystać najnowsze technologie, więdzę w projektowaniu. Otrzmujemy nową wizytówke internetową.

Add a comment

trendy stron 2017

W artykule tym odpowiemy na pytania:

Jak powinna wyglądać strona internetowa, która zarówno swoją funkcjonalnością jak i designem będzie pasować do najnowszych standardów?

Jakie technologie powinna posiadać nasza witryna aby w roku 2017 być nowoczesna i przyjazdna odbiorcy?

Na co zwrócić uwagę przy realizacji nowej strony internetowej?

Add a comment

blog autopokrowce

Z pełną świadomością i odpowiedzialnością napisanych słów możemy stwierdzić, że jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu sklepów internetowych, których tematyka sprzedaży to pokrowce samochodowe. To juz 5 nasza realizacja.

Sktuteczne rozwiązania, indywidualna, tematyczna grafika layoutu, przyjazny design, responsywność aby każdy odbiorca mógł bez  probelmu zamówić produkt. Nie ma nic lepszego od udanej realizacji... nie, jest jeszcze coś - zadowolony klient.

Add a comment